מה חדש ?‏ > ‏

יוגה, מודעות ומוזיקה - מפגש מיוחד עם ליאור צרפתי לקראת השנה החדשה

פורסם: 1 בינו׳ 2012, 10:14 על ידי: אראל בן צדוק   [ עודכן 3 בספט׳ 2012, 1:15 ]

יום שלישי הקרוב 3.1 בשעה 20:30 (במקום שיעור האנוסארה) - סדנא בנושא: "למצוא את המוזיקה שבפנים" עם ליאור צרפתי

עם תחילתה של השנה החדשה, אנו שמחים להזמין אתכם למפגש מיוחד במינו של מוזיקה, שירה, צלילים ודממה. יחד נצא למסע של חקירה ומוזיקה כשער לפתיחה של הלב. חקירה זו מציעה דרך להכיר חלקים שונים בתוכנו ולבדוק את הקשר שלנו אליהם דרך קולות, צלילים ומוזיקה ודרך הקשבה עמוקה לתחושות הגוף, רגשות ומחשבות (mindfulness).

פתיחתה של שנה היא הזדמנות נפלאה למצוא יחד דרכים יצירתיות להזמין לחיינו משמעות ומלאות. במהלך הסדנא, נחווה מגוון של התנסויות מוזיקליות ממסורות שונות מרחבי העולם: מסורות עתיקות ומסורות בנות זמננו. 

קצת על ליאור:
ליאור צרפתי הוא מוזיקאי המופיע באזור המפרץ של סן פרנסיסקו,
הוא המייסד של "פרוייקט שירי תפילה" - אנסמבל של מוזיקאים בין-לאומי המנגן תפילות, מזמורים ושירי תפילה מתרבויות שונות בעולם,
ליאור בוגר שתי תוכניות לתיראפיה במוסיקה, "ריפוי בקול, בצלילים ומוזיקה" במרכז ללימודים אינטגרליים בסן פרנסיסקו, ובמרכז המוזיקלי "הקולות של העולם"  באמריוויל, קליפורניה.
ליאור מלמד תרפיה במוזיקה במספר בתי ספר באזור מפרץ סן פרנסיסקו, ועובד בקליניקה פרטית בברקלי קליפורניה. במקביל, ליאור עובד כעוזר הוראה במכון "הקומי", במרין קליפורניה. הקומי היא שיטת פסיכותיראפיית גוף-נפש המשלבת גישות פסיכולוגית מערביות עם עקרונות בודיהסטים ודאואיסטים.

עלות : 35 ש"ח למנויים , 50 ש"ח לאורחים

להאזנה למוזיקה של ליאור: www.myspace.com/liortsar

בקישורים הבאים תוכלו לקרוא עוד על עבודתו בנושא ריפוי, מוזיקה ויוגה: ראיון עם   סילביה נקש וראיון עם ג'ניפר ברזן מורות למוזיקה ומרפאות באמצעות צלילים.

אין צורך בשום ידע מוזיקלי כדי להשתתף בסדנא...

לפרטים נוספים ולהרשמה, כנסו לאתר סטודיו תכלת או צרו קשר בטלפון 077-9323378
Comments