מה חדש ?‏ > ‏

תזונה ומחלת הסרטן- הרצאה של עידו ניצן בסטודיו תכלת

פורסם: 13 ביוני 2009, 5:17 על ידי: אראל בן צדוק   [ עודכן 21 בספט׳ 2009, 4:03 ]

ביום שבת, 20.6 בשעה 20:30 (לאחר השיעור)  תתקיים בסטודיו תכלת הרצאתו של עידו ניצן על הקשר מחלת הסרטן והאוכל שאנו אוכלים... 

מחלת הסרטן, על סוגיה השונים, הולכת ומתפשטת בעולם, ועומדת לעקוף את מחלות הלב וכלי דם כגורם תמותה הגדול ביותר בעולם המערבי. מ

אז שהוכרזה המלחמה בסרטן בארה"ב בשנות ה-70, הושקעו מיליארדי דולרים במחקר תהליכי המחלה ובפיתוח תרופות כימותרפיות.

אף על פי כן, לא הצליחו עד היום לבלום את התפשטות המחלה בחברה, הטיפולים יקרים מאוד ובעלי תופעות לוואי לא נעימות, ובעלי הצלחה מוגבלת.

חלק מהבעיה היא העובדה, שחברות התרופות משקיעות רק בתרופות שאפשר לרשום עליהם פטנט, ולהרוויח כסף רב ממכירתם. אין מחקר רציני במניעת המחלה, ואיש לא מעוניין להשקיע את כספו במחקר ופרסום של תרופות שאי אפשר לרשום עליהם פטנט, וכל אחד ואחד מאיתנו יכול להכין אותם בבית או לקנות אותם בשוק, במחיר "מצחיק" של שקלים בודדים.


הנושאים שיועלו בהרצאה - בצלחת שלנו יש מזונות המעודדים תהליכים סרטניים , וכאלו הפועלים נגדם .  נלמד להבדיל ביניהם  ולהבין את ההשפעות הכלליות של המזון גם בתהליכים של  מחלות אחרות . מזונות שכדאי להימנע מהם , מזונות מומלצים לאכילה , תוספי תזונה וטיפולים שונים למחלות סרטן .


עידו ניצן - אקולוג וחקלאי אורגני, בעל תואר ראשון באיכות הסביבה. מדריך כושר ומטפל בעיסוי רקמות עמוק. תזונאי טבעי, עוסק ומרצה בתזונה טבעית וקשר אדם – סביבה.

מלווה קבוצות בתהליכי ניקוי רעלים וצומות מיצים בחוות הבריאות מצפה אלומות.

ĉ
אראל בן צדוק,
13 ביוני 2009, 5:29
Comments