מה חדש ?‏ > ‏

מערכת חודש ספטמבר והמשך הפעילות בבית העם

פורסם: 1 בספט׳ 2013, 3:34 על ידי: אראל בן צדוק   [ עודכן 1 בספט׳ 2013, 3:37 ]
לתלמידים ולמתרגלים של סטודיו תכלת שלום ! 

במכתבי הקודם שנשלח לפני כחודש, הודעתי לכם על הפסקת השימוש במבנה הסטודיו במיקומו הנוכחי ותיארתי את הרקע לכך. 

במהלך החודש האחרון, הייתי עסוק במציאת מקום חלופי על מנת להמשיך ולקיים את הפעילות הנפלאה של הסטודיו לאורך השנה הקרובה. כמו שאתם בוודאי יודעים - לא מדובר רק ב-"עסק" בשבילי אלא בהרבה יותר מכך. 

ואכן, ככל הנראה, החל מהראשון לאוקטובר (1.10.2013), הפעילות של הסטודיו תעבור למבנה ציבורי בשם "בית העם" הנמצא במרכזו של כפר סירקין. המבנה שופץ לאחרונה והוא מכיל שני חללים: אולם מרכזי רחב ידיים וכיתה בשם "בית החבר הוותיק" שדומה במידותיה לסטודיו. אנו נפעל לסירוגין בשני החללים הללו בשיעורים השונים במהלך השבוע.

המערכת בשנה הבאה תהיה דומה למערכת של חודש אוגוסט והיא תכיל כ- 10 שיעורי יוגה בשבוע. הדבר נובע ממגבלות השיבוץ הנוכחי של החוגים והישיבות בבית העם. לוח זמנים מפורט יפורסם במהלך השבועות הקרובים באתר. 

במהלך חודש ספטמבר, נמשיך לפעול בסטודיו תכלת שלנו כאן בחצר - שימו לב לשינויים בלוחות הזמנים עקב החגים והחופשים. מומלץ מאוד לבדוק את מערכת השעות באתר לפני ההגעה לשיעורים. כמו תמיד, נשתדל שיהיה שיעור אחד לפחות בכל יום, גם בערב ובמוצאי החג.

בשנה האחרונה נמנעתי מעדכון המחירון עד כמה שניתן, בעיקר למנויים הקבועים. יחד עם זאת, אני בודק כרגע גם את המשמעויות הכלכליות של המעבר. כפי שאתם מתארים לעצמכם - השימוש בבית העם כרוך בשכר דירה וייתכן שאאלץ בקרוב לפרסם מחירון חדש.

אני מקווה שהמעבר יילך באופן חלק ושנמשיך לתרגל יוגה באותה מסירות והתלהבות גם בביתנו החדש, ומי יודע - אולי בעצם , כמו שאומר הפתגם היהודי העתיק, "גם זו לטובה" :-)

שנה טובה,

 
Comments