מה חדש ?‏ > ‏

בשבת הקרובה, 22.9 :"למצוא את המוזיקה שבפנים" - סדנא עם ליאור צרפתי (קליפורניה)

פורסם: 3 בספט׳ 2012, 1:09 על ידי: אראל בן צדוק   [ עודכן 21 בספט׳ 2012, 1:37 ]
עם תחילתה של השנה החדשה, אנו שמחים להזמין אתכם לפעילות מיוחדת במינה - מסע של חקירה ומוזיקה כשער לפתיחה של הלב. חקירה זו מציעה דרך להכיר חלקים שונים בתוכנו ולבדוק את הקשר שלנו אליהם דרך קולות, צלילים ומוזיקה ודרך הקשבה עמוקה לתחושות הגוף, רגשות ומחשבות (mindfulness).

פתיחתה של שנה היא הזדמנות נפלאה למצוא יחד דרכים יצירתיות להזמין לחיינו משמעות ומלאות. במהלך הסדנאות, נחווה מגוון של התנסויות מוזיקליות ממסורות שונות מרחבי העולם: מסורות עתיקות ומסורות בנות זמננו. 

אנו שמחים לארח (שוב) את ליאור צרפתי מקליפורניה ולהזמין אתכם לחוויה של מוסיקה, שירה, צלילים ודממה.

הסדנא תתקיים ביום שבת, 22 בספטמבר בין השעות 10:00 עד 14:00.
עלות: 180 ש"ח (בהרשמה מראש בלבד במייל info@tyoga.co.il או בטלפון 077-9323378)

נשמח לראותכם !
ליאור וצוות סטודיו תכלת.

קצת על ליאור:
ליאור צרפתי הוא מוזיקאי המופיע באזור המפרץ של סן פרנסיסקו,
הוא המייסד של "פרוייקט שירי תפילה" - אנסמבל של מוזיקאים בין-לאומי המנגן תפילות, מזמורים ושירי תפילה מתרבויות שונות בעולם.
ליאור בוגר שתי תוכניות לתיראפיה במוסיקה, "ריפוי בקול, בצלילים ומוזיקה" במרכז ללימודים אינטגרליים בסן פרנסיסקו, ובמרכז המוזיקלי "הקולות של העולם"  באמריוויל, קליפורניה. ליאור מלמד תרפיה במוזיקה במספר בתי ספר באזור מפרץ סן פרנסיסקו, ועובד בקליניקה פרטית בברקלי קליפורניה. במקביל, ליאור עובד כעוזר הוראה במכון "הקומי", במרין קליפורניה. הקומי היא שיטת פסיכותיראפיית גוף-נפש המשלבת גישות פסיכולוגית מערביות עם עקרונות בודיהסטים ודאואיסטים.

להאזנה למוזיקה של ליאור: www.myspace.com/liortsar ולצפייה בליאור מופיע לחצו כאן .

בקישורים הבאים תוכלו לקרוא עוד על עבודתו בנושא ריפוי, מוזיקה ויוגה: ראיון עם   סילביה נקש וראיון עם ג'ניפר ברזן מורות למוזיקה ומרפאות באמצעות צלילים.

אין צורך בשום ידע מוזיקלי כדי להשתתף בסדנא...
Comments