מה חדש ?‏ > ‏

ביום שישי הקרוב (3.9) - שיעור אנוסארה יוגה עם יעל בן ראובן (ארה"ב)

פורסם: 30 באוג׳ 2010, 23:31 על ידי: אראל בן צדוק   [ עודכן 31 באוג׳ 2010, 0:01 ]

הנכם מוזמנים לשיעור יוגה מיוחד עם יעל בן ראובן - מורה לאנוסארה מארה"ב שתתארח בסטודיו תכלת ביום שישי הקרוב 3.9 בשעה 14:00 (במקום שיעור הויניאסה)

כדי לקדם את השנה החדשה, המסורת היהודית קוראת לנו לסליחות. הסליחות הן בין אדם למקום, בין אדם לחברו ובעיקר בין אדם לעצמו. אמירת הסליחות מזמינה לוויתור פיזי על כעסים ישנים מביאה לשחרור והקלה המאפשרת התבוננות חדשה וטהורה והזדמניות חדשות. 

בכתבי היוגה, פטנג'לי מדבר על עקרון אי האחיזה. אי אחיזה בכעסים ישנים מאפשר שחרור, שכלול יכולת ההתבוננות וכתוצאה מכך יישורת טובה יותר עם הפוטנציאל האישי הפנימי. 

אנו נחקור עקרונות אלה בתרגול פיזי של אסנה תוך שכלול היכולת להתבוננות פנימה.

מספר מילים על יעל:
יעל, ילידת ישראל, העמיקה בחקר תנועת הגוף לאורך שנות ריקוד רבות. את לימודי היוגה היא פגשה בארה"ב שם מצאה ביטוי לעקרון המנחה אותה בכל תחומי העשיה בחייה –להגיב בנכונות , להגיד כן.

חיפושה התמידי אחר אפשרויות חדשות לא בא על חשבון הפרטים הקטנים היוצרים את השלם בעולמה. הן בתוכניות האדריכלות שלה-מאזני חלל והן בחייה הפרטים ובתרגול והוראת היוגה שימת הדגש היא על החוויה הרוחנית, אך יעל אינה מוותרת על הדיוק .בשזירה עדינה בין התרבות הישראלית בה גדלה לבין עקרונות הישורת של אנוסארה יוגה היא מזמינה את תלמידה להתבוננות מעמיקה אל המהות.

לאתר של יעל : http://yoga.benreuven.com/

השיעור פתוח למנויים בסטודיו תכלת ללא תשלום, 55 ש"ח לאורחים.

מומלץ ביותר ! (השיעור יתקיים בעברית)

לאורחים  - הרשמה מראש חובה בטלפון 077-9323378 , 054-2440154 (אראל) או באמצעות דואר אלקטרוני info@tyoga.co.il

Comments