סדנאות ואירועים


בסטודיו תכלת מתקיימות באופן שוטף סדנאות ואירועים מגוונים בנושאים שונים, החל כמובן מסדנאות יוגה מעולות,דרך  סדנאות נשימה, תזונה בריאה וכד'. עדכון על המועדים המדוייקים ניתן למצוא במערכת השעות ופרטים נוספים על האירועים הקרובים בדף החדשות שלנו. להלן אירועי החודש הקרוב :
 


סדנת אנוסארה עם מיכל ליכטמן
סדנת אנוסארה עם מיכל ליכטמן

מיכל, אורחת מיוחדת מניו-יורק, תלמד בסטודיו בפעם המי יודע כמה- סדנא המשלבת עקרונות יישורת של הגוף עם נסיון חיים יוצא דופן.

שישי הקרוב, 31.5 בשעה 15:00  

לפרטים נוספים ולהרשמה - לחצו כאן
שינויים במערכת - פברואר 2013
שיעור פילוסופיה עם אלון מרק 

אלון, תלמיד בסטודיו, מרצה בחסד ומומחה לתורות המזרח, יעביר לנו ערב על המושג "קיוואליה" - המתואר בכתבים כ- "הישג הגדול ביותר של היוגי". מה הקשר לנירוואנה הבודהיסטית ואיך כל זה משתלב בנתיב ההארה ?

יום חמישי, 6.6 בשעה 20:15
שינויים במערכת - פברואר 2013
תזונה יוגית - כל מוצ"ש 

על מנת לתמוך בתרגול ולהעמיק אותו יש בד"כ צורך לשנות את הרגלי התזונה המבוססים על מזון תעשייתי ולעבור ל-"מזון ראשוני" המבוסס על הצומח. בכל מוצ"ש- אתם מוזמנים להישאר ולשאול שאלות בנושא תזונה בריאה (בהנחיית אראל)

כל מוצ"ש בשעה 21:00 (לאחר השיעור)

לפרטים נוספים - לחצו כאן
ערב אימפרוביזציה בתנועה עם הגר בן זקן
ערב אימפרוביזציה בתנועה עם הגר
 
הגר, תלמידה בסטודיו, יוצרת, במאית ומורה לתנועה - תעביר לנו ערב המוקדש לכל אלה האוהבים לזוז. האימפרוביזציה היא כלי המאפשר לכל אחד להתחבר אל הגוף, אל היצירתיות, ולפתח דרכים מגוונות בתקשורת עם הסביבה הקרובה והרחוקה.

יום חמישי, 20.6 בשעה 20:15

לפרטים נוספים - לחצו כאן